церковь Новый час

Пятница, 19.04.2019, 21:13

Приветствую Вас Гость | RSS | Главная | Каталог файлов | Регистрация | Вход

Главная » Файлы » Новости » Новости Бердичева

У Бердичеві відзначили Суккот свято єдності
31.10.2009, 12:43

Приблизно так свого часу євреї відзначали Суккот, або свято кущів: із гіллям, живильною водою та під незмовкаючі звуки шофару — баранячого рогу. Урочиста хода тривала кілька годин, протягом яких народ славив Бога та радів життю. Нині сучасники теж дотримуються стародавніх традицій.

Леонід Жучков, пастор церкви “Новий час”: “Суккот – це свято сімейне, не лише єврейське, а свято Боже. А Божими є і євреї, і неєвреї. Тому ми тут всі сьогодні зібралися”.

Вперше за багато часу на відзначенні свята зібралися віруючі церков “Сила Божа”, “Спасіння Боже”, єврейської месіанської громади “Яхад” та церкви “Новий час”, якій днями виповнилося 17 років. Усі вони єдиною Божою родиною оспівували Царя царів, всевидячого і милосердного Творця.

Назва свята походить від єврейського слова “сукка”, тобто “шалаш”. В Ізраїлі кожен єврей виготовляє собі такий шалаш — кущу — та живе у ній сім днів, протягом яких відзначається Суккот. У Бердичеві палатку з гілля встановили на сцені міського Палацу культури, і хоч у ній ніхто не жив, усі знали, що вона — то символ переносних кущів, у яких жив єврейський народ, поки 40 років ходив пустелею, рятуючися від єгипетського рабства. Головна ознака такого шалашу – дірявий дах. Вважається, що надійним захистом та покривом людини є не власноруч побудована стеля, а милість Всевишнього.

Також Суккот є святом урожаю, тому що до цього часу землероб збирав усе, що з Божої благодаті виростив, та починав відпочивати перед сезоном дощів. Свято відрізняється радісною та жвавою атмосферою, на нього приходять усі, хто потребує моральної і дружньої підтримки.

Катерина Добролюбова, бердичівлянка: “Це свято мого народу, колись всі євреї збиралися разом, і для мене це велика честь бути прилежною до мого народу”.

Вадим Борисовський, бердичівлянин: “Для мене це означає свободу, тому що я колишній наркоман, і свого часу теж ніби жив єгипетському рабстві. Через такі свята я прийшов до Бога і він дав мені свободу від наркотиків та алкоголю”.


Категория: Новости Бердичева | Добавил: admin
Просмотров: 716 | Загрузок: 0 | Комментарии: 2 | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 1
1 admin  
Было классное служение!!!!!!

Имя *:
Email *:
Код *:

Меню сайта

Категории раздела

Новости Бердичева [5]
Новости Украины [0]

Наш опрос

Как часто вы молитесь?
Всего ответов: 36